• Vážení rodiče a žáci,

k dotazům ohledně objednávání  byl v září proveden upgrade programu a tím se vyskytlo pár změn. Při přihlášení strávníka na své konto se zobrazuje pouze denní přehled. Pokud vpravo kliknete v kalendáři na jiné datum, otevře se zvolené datum. Dále je možné v horní liště kliknout na ikonu „měsíční“ a tím otevřete celkový přehled jídelníčku – tedy jídelníček na 2 týdny.

Ujišťujeme Vás, že jisté nedotaženosti nejsou vzniklé liknavostí školy, ale technickými možnostmi programu.

V případě nejasností volejte do kanceláře školní jídelny 251 812 391

Markéta Zelenková

Přihláška ke stravování ve školní jídelně, je platná po dobu školního roku – t.j. od září do června. V každém dalším školním roce je zapotřebí vždy přihlásit strávníka – podat novou přihlášku. Stejně tak, pokud v průběhu školního roku se již nebude stravovat ve školní jídelně, je nutné vyplnit formulář Odhláška ze stravy a spolu s čipem odevzdat vedoucí školní jídelny. Za čip bude vrácena záloha 100Kč.

Platby.pdf

Čip.pdf