• V červené třídě Berušek se na Vás těší paní učitelky Olga Nováková a Jana Nováčková.

Pozn. Na konci září byla třída Berušek na základě hlasování přejmenována na Klokánky.

Jana Nováčková                                                                Olga Nováková

V pondělí 4. 9. 2017 se všechny děti scházejí ráno od 7:00 v kmenových třídách a je prodloužena doba ranních příchodů do 8:30.

Od úterka prosíme o dodržování příchodů do 8:00, v čase od 7:00 do 7:30 se děti budou scházet v modré třídě.

Vyzvedávání dětí po obědě je v dolních třídách (modrá a červená) je možné v čase mezi 12:15 a 12:45.

Vyzvedávání po odpoledním odpočinku je možné v čase mezi 15:00 a 16:00 v kmenové třídě, po 16:00 ve sběrné třídě. Informace o střídání tříd v tomto čase najdete na informačních nástěnkách pro rodiče a na vstupních dveřích do MŠ.

Třídní schůzka pro rodiče dětí z dolních tříd bude ve středu 6. 9. 2017 od 16:30 v aule MŠ, kde se ujme slova vedoucí učitelka Jana Szilvásiová. Po úvodu se rodiče přesunou do kmenových tříd, kde dostanou informace týkající se jejich třídy.